Szanowni Państwo, Przepraszamy za błąd na plakatach dotyczących bezpłatnych badań osteoporozy w dniu 13.06.2026 r. „Biała sobota”. Z powodu pomyłki na materiałach reklamowych pojawił się zapis, iż są to badania bezpłatne. Plakat jest poprawiony, badania osteoporozy będą płatne. Serdecznie przepraszamy i zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniu. Z wyrazami szacunku Agnieszka Molenda Dyrektor SZPOZ w Chęcinach

Przewijanie do góry